עקוב אחרינו

חוות דעת
קצב השינויים בעולם הולך ומתגבר ואותותיה של המהפכה החברתית ניכרים בכל תחום. בעידן המידע החופשי והשיתוף ברשת, גם עולם העיצוב והבניה מתאים את עצמו. לא רק בשיטות הבניה, אלא במיוחד ביחס שלו ללקוח ובאיכות השירות.
קבלנים ומתקינים אמינים וחוות דעת אמיתיות על בעלי מקצוע, הפכו להיות חלק מדרישה מוקדמת של כל התקשרות לביצוע עבודה. בעלי מקצוע טובים ואמינים כבר בולטים בשוק תחרותי זה וקבלן או מתקין שלא ישכיל להפנים את השינוי ולפעול בהתאם, לא ישרוד.

את אתר הבית שלי הקמנו בראש ובראשונה כחלק מהמהפכה הזו.
אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים ויש לנו דרך לאסוף את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומי ההצללה, העיצוב והבניה הקלה, ואנחנו גאים לעדכן באתר שלנו גם את חוות הדעת שלכם.

אנחנו כאן בכדי לתת לכם שקט נפשי ולעזור לכם לעבור את השלב הקשה ביותר בתהליך הבניה, והוא לדעת את מי להכניס אליכם הביתה ואיך באמת אפשר להיות שקטים בבחירה של קבלן או מתקין לפרויקט שלכם.

אנחנו עושים זאת ע"י איסוף חוות דעת אמיתיות מכמה שיותר לקוחות, בכדי שנוכל לספק לכם תמונה אמיתית ומדויקת, ככל הניתן, לפני קבלת ההחלטה לפרויקט בניה או לעיצוב הגינה.
הדרך שלנו ברורה לקבלן וללקוח, וחוות הדעת שאנחנו אוספים הן אך ורק מאנשים שבוצעה עבורם עבודה ע"י אותו קבלן.
אין אפשרות לקבלן לבחור המלצות או חוות דעת. וגם חוות דעת שליליות נכתבות ומוצגות במערכת הבית שלי .
קבלן או מתקין שמעוניין לצמצם את ההשפעה השלילית הזו, צריך פשוט להתאמץ יותר, או לחילופין –יוסר מהאתר.

לא קל להצטרף לרשימת אנשי המקצוע של אתר הבית שלי , אך קבלן או מתקין מעולה שיודע ומבין את ערך השירות והמקצועיות הקיימים באתר, עושה מאמצים ניכרים להיות חלק מהצוות שמוצג כאן ולקוח שנכנס לאתר שלנו, מהר מאוד מזהה זאת.

חוות הדעת באתר הן בסיס המידע והשיתוף החברתי שהופך את אתר הבית שלי לבית עבורכם ועבור הלקוחות הבאים שירצו ליצור קשר עם אחד המתקינים. עזרו לנו להשתפר ולשקף טוב יותר את ציון הקבלן, כשנאסוף מכם חוות דעת, אם יש דרך או רעיון שתרצו לחלוק אתנו, בנוגע לאיסוף חוות הדעת וממוצע הציונים לקבלן, אנא צרו עמנו קשר ונשמח לשמוע את דעתכם.