עקוב אחרינו

שאלות ותשובות
האם פגישת ייעוץ עולה כסף?
לא, פגישת ייעוץ לא עולה דבר אך לפני שתזמין קבלן חשוב לזכור: זמן הוא המשאב היקר ביותר שיש לנו ונשמח אם לפני שנגיע אליך תתייעץ עם המתקינים באתר , תבחן את האפשרויות, המוצרים והשיטות המוצגים באתר ואם אחד או יותר נראים כפוטנציאלים עבורך- השאר פרטים לתאום פגישה או צור קשר ישירות עם אחד הקבלנים באתר.
יש אפשרות לדבר עם לקוחות קודמים?
כן, כמובן. בכל כרטיס של בעל מקצוע יש חוות דעת. בחלקן תמצאו אפשרות ליצור קשר ישיר עם לקוחות שהסכימו לאפשר קשר ישיר עימם.
איך אני יודע שחוות הדעת באתר אמיתיות?
זו ההתחיבות שלנו ומעבר לכך ניתן בחלק מהמקרים ובהסכמת הלקוחות לשוחח עימם בצורה ישירה. כל לקוח שקיבל שירות מקבלן באתר מקבל ממערכת "הבית שלי" פניה טלפונית בה הוא מתבקש לדרג את הקבלן במספר פרמטרים. חוות הדעת נרשמת באתר וגם אם היא שלילית היא לא מסוננת ונכנסת לכרטיס האישי של הקבלן. אין אפשרות לבעל המקצוע להוסיף או להסיר חוות דעת.
אם יש מקרה של אי הסכמה ביני ובין הקבלן מה אני עושה?
למרות שהדבר נדיר זה יכול לקרות. כולנו בני אדם ויש לפעמים מצבים שבהם יש אי הסכמה או אפילו נתגלע סכסוך. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות אלינו. יש לנו דרך מקצועית ליישב את הדברים וברוב המקרים כך קורה. אנחנו בוחנים את המקרה בצורה מקצועית ואובייקטיבית ומפעילים גישור במקרה הצורך.
האם אני יכול לפנות לכמה מתקינים ולקבל הצעת מחיר?
כן, אך רצוי לפני כן לבחון את הכרטיס שלהם , לראות את אופי עבודתם, את סגנון העיצוב שלהם ולבחון אם הוא תואם את התכנון שלכם. מומלץ לבחור 2 מתקינים ולהזמין אותם לפגישה והצעת מחיר לביצוע.
האם יש אחריות על העבודה שאני מקבל?
כן, כל קבלן או מתקין מעביר ללקוח עם גמר העבודה כתב אחריות מטעמו המפרט את זמן האחריות הניתנת ואת הפרמטרים בה האחריות ניתנת למימוש במידה ויש תקלה. מעבר לאחריות הכתובה, האחריות האישית וההוגנות הבסיסית של הצוות שאנחנו מכניסים לאתר היא כזו שעומדת מאחורי ביצוע העבודה ואיכותה.
איך אתם מונעים מאנשי מקצוע גרועים להיכנס לאתר?
רוב אנשי המקצוע הגרועים לא ינסו לעבור את הסינון הראשוני שלנו כי הם יודעים שאין להם סיכויי לעבור את שלב א. ואת המתוחכמים שבהם למדנו לזהות ויש לנו כמה שלבים בתהליך שרק אם אתה אדם אמין, מקצועי, וישר יש לך סיכוי לעבור. ראה תנאי כניסה לאתר
למה אין הרבה קבלנים באתר ואיך יכול להיות שהציון של כולם גבוה?
אין הרבה כי כמו כל דבר טוב יש מעט ממנו וכך גם לגבי קבלנים ומתקינים איכותיים. בערך 10 עד 20 אחוז מאנשי המקצוע שתפגשו בצורה אקראית יהיו כאלה שכדאי לחתום איתם חוזה, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים באתר "הבית שלי", אנחנו מאתרים ומגלים בעזרת חוות הדעת שלכם את אנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר בשוק והציון שלהם הוא בהתאם לסטנדרטים שהצבנו. קבלן או מתקין שהציון הממוצע שלו יורד מ9 יוצא מהאתר לאלתר.
אם יש לכם שאלות נוספות שלא ענינו עליהם כאן תמיד תוכלו ליצור עימנו קשר ונשמח לענות. התקשרו לטלפון 0777783300 או שילחו לנו מייל admin@habait-sheli.co.il .לשאלות בנושא מקצועי כנסו לפורום.