עקוב אחרינו

הצטרפות לבית שלי
קבלן , מתקין חושב שאתה מספיק טוב להיכנס לאתר? תחשוב שוב אנחנו מחפשים קבלנים מעולים יצירתיים שיודעים לתת מענה מקצועי ולפתור בעיות בשטח. אבל לפני הכל צריך שתהיה לך מילה.

אם מה שאנחנו מציעים ומה שאתה יודע לתת יכול להתאים נוכל להתקדם. הנה חלק מהדברים שנצטרך לבדוק לפני שנוכל להמשיך.
ראשית, חשוב להבהיר שהאתר מדרג את הקבלנים המסווגים בו לפי חוות דעת וציונים של לקוחות. לכן, הדבר הראשון שנדרוש ממך הוא רשימה של לפחות 12 לקוחות אחרונים שלך בכדי שנוכל ליצור עימם קשר ולראיין אותם. ( אין בחירה בנושא הזה).
התהליך
  1. ראיון אישי עם נציג מקצועי מטעם אתר הבית שלי.
  2. תאום פגישה באתר העבודה לצורך בחינה מקצועית.

    אם גם את השלב הזה עברת נתחיל למלא טפסים.

  3. 3. טופס הצטרפות לאתר הבית שלי יכלול את כל הפרטים הקשורים אליך, לעסק שלך , ולתחום ההתמחות שלך. אם יש לך הסמכות או אם אתה משמש כמתקין מורשה של יצרן מסוים זה תמיד יכול לעזור, תעודה מקצועית תהיה רלוונטית ( צלם ושלח) וכמובן תמונות פרוייקטים ועבודות שביצעת יכולים להעיד על מקצועיות יותר מאלף מילים.
חשוב לציין- כניסה לאתר אינה מבטיחה השארות בו. חוות דעת מלקוחות נאספות אחרי כל עבודה וביקורי בקרה בשטח מתבצעים כל הזמן. קבלן או מתקין שהציון הממוצע שלו יורד מ9 יוצא מהאתר לאלתר אל תטעה יש לנו אינטרס גדול לצרף לאתר את אנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר. אז אם אתה רוצה לקבל פניות ולבנות מאגר לקוחות איכותי לאורך שנים, ואם הדרך שבה אנו עובדים נראית לך הגיונית וקלה עבורך, נשמח לשוחח אתך ולהתחיל בתהליך. דבר איתנו 0777783300