עקוב אחרינו

איך זה עובד?
קבלן או מתקין שמעוניין להצטרף לקבוצת הדירוג שלנו צריך לדעת להוכיח לנו שהוא מתאים.

וזה לא פשוט כמו שזה נשמע …

בשלב הראשון ולפני הכל אנחנו דורשים מהקבלן להציג בפנינו את פנקס החשבוניות האחרון שלו.

אנחנו יוצרים קשר עם אותם לקוחות לפי בחירה שלנו ולא של הקבלן אנחנו יוצרים קשר טלפוני עם לא פחות מ 8 לקוחות ולפעמים אנחנו יוצרים קשר גם עם 20 לקוחות קודמים. השיחה עם הלקוח היא עניינית כאשר הבקשה שלנו היא לדרג את הקבלן בכמה פרמטרים חשובים ועל סמך הממוצע שנקבל נדון באם להמשיך עם הקבלן את התהליך לשלב הבא. ראיון מקצועי: בשלב הזה נדרש הקבלן להראות בקיאות מעשית ומקצועית בתחום העיסוק שלו לרבות הסמכות ולעיתים נצרף מומחה לתחום בכדי לבדוק את הידע המקצועי.

הצלחת להיכנס מזל טוב !!!

בשלב הראשון בעל המקצוע מופיע ללא דירוג ונמצא בבחינה ועד שלא צבר לפחות 6 חוות דעת חיוביות ,הוא לא עובר לרשימת הקבלנים המומלצים.
הדירוג הוא דינאמי ויכול להשתנות. קבלן או מתקין שנכנס לרשימה יכול באותה מידה גם לצאת ממנה. אנחנו יוצרים אתכם קשר לאחר כל התקנה וגם מכם נאסוף חוות דעת לכן קבלן שמעוניין לשמור על הדירוג שלו עושה מאמצים וזוכה לציונים גבוהים, אחרת הוא עלול לצאת מהאתר.

ההתחיבות שלנו- קבלן או מתקין שהדירוג שלו יורד מ9 יוצא מהאתר לאלתר. אתה קבלן? מתקין? חושב שאתה יכול לעמוד בסטנדרטים של הלקוחות שלנו? זה לא המקום הכי קל להתקבל אליו וזה דורש מחוייבות , זמן והשקעה. אבל כשנכנסים עוסקים בעבודה מקצועית מול לקוחות איכותיים.
אם אתה קבלן או מתקין שמעוניין להצטרף אלינו השאר פרטים וניצור איתך קשר !