עקוב אחרינו

אודות "הבית שלי"
 • יוסי
  מנכ"ל
 • חגי
  מנהל פיתוח
 • תמר
  מנהלת תוכן
 • שירלי
  גרפיקאית

שקט נפשי
לכל אדם יש שני פחדים בסיסיים כאשר הוא ניגש לבחור איש מקצוע: אחד זה הפחד שינצלו אותו ושניים זה הפחד מכישלון בבחירה שעשה. את אתר הבית שלי הקמנו בראש ובראשונה על מנת לבטל או לצמצם כמעט לחלוטין את האפשרות שסיטואציה כזו תתרחש במפגש שלכם עם קבלן או מתקין ולתת לכם שקט נפשי. אנחנו יודעים שכשעוברים את השלב החשוב הזה ניתן להתעסק בדבר החשוב והוא השינוי והתועלת שתקבלו. בנוסף למענה על הצורך הזה עטפנו את האתר במידע מקצועי ורכזנו עבורכם את מיטב החידושים בתחום ההצללה והבניה הקלה.
ראשונים
אנחנו החברה הראשונה בישראל שממקדת מקצוע ספציפי, לכן תוכלו למצוא כאן את המידע המקיף ביותר על כל מה שקשור לבניה מודולארית וכל מה שקשור לעיצוב חוץ. אנחנו לא פורטל ואין כאן פרסום של מתקין או קבלן. כל קבלן או מתקין באתר מחויב להגיש תעודת אחריות כתובה. .
אמונה
אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים, אנחנו מאמינים בחשיבה אחרת, והדרך שלנו היא ליווי וייעוץ בכל שלב בתהליך השינוי שלכם כי בסופו של דבר זה מה שאנחנו רוצים כשאנחנו מחפשים בעל מקצוע טוב שיבצע עבורנו את התועלת בצורה מקצועית ומהירה.
שקיפות
פועלים ביושר והגינות what you see is what you get אנחנו כותבים ומפרסמים כל חוות דעת על הקבלנים באתר גם אם היא לא חיובית. אנשי המקצוע באתר מהימנים ובדוקים, והצעדים שנקטנו על מנת להציג בפניכם את הרשימה שלנו פתוחים עבורכם לעיון.
רעיונות
אנחנו עמלים כל העת להציג בפניכם את כל האפשרויות, הרעיונות והשיטות הנהוגות בארץ וגם בעולם, וזאת על מנת שתוכלו לקבל השראה ,לשאוב רעיונות ולראות על המסך מה הולך להשתנות בחיים שלכם לטובה ואילו תוצאות יתאימו עבורכם.
ייעוץ וליווי
תוכלו להיעזר בפורום הייעוץ שלנו, בסרטוני הדרכה ותדמית. וכמובן אין טוב ממראה עיניים, לכן ריכזנו עבורכם את כל עבודות הקבלנים והמתקינים באתר והן מתעדכנות מידי יום. אולי תמצאו עבודה קרובה לביתכם ותוכלו להתרשם .חוץ מזה, אתם תמיד יכולים להתקשר אלינו. במערכת "הבית שלי" יודעים לדבר בניה .
שותפות חברתית
שזה בעצם אנחנו ואתם שרוצים שיהיה כאן טוב יותר לחיות ,לעבוד, ולהתפרנס בכבוד וביושר. לנהוג בהגינות אחד עם השני- אנחנו מאמינים בזה ובמערכת “הבית שלי” אנחנו לוקחים חלק בתרומה והדרכה של נוער במצוקה ומעודדים את הקבלנים והמתקינים באתר לתרום מזמנם והידע שלהם לטובת אחרים.