עקוב אחרינו
03-57066044
מידע כללי

LIGHT HOUSE מקבוצת אלקטרוזן ממשיכה מסורת רבת שנים של חידושים ופתרונות תאורה לכל בית, גינה או חלל. במרכז בני ברק ובסמוך למפעל המרכזי תגלו אולם תצוגה מקצועי ומזמין על שטח של כ 250 מ"ר המעניק חווית קניה מושלמת באוירה ביתית.

באולם מוצגים מותגים אירופאים מובילים ,חידושים בתחום העיצוב ועולם התאורה בפרט. בין היצרנים המובילים תוכלו למצא את 

RZB  גרמניה   MODISSספרד   STENG LICHT גרמניה  SLAMP איטליה  CELIENE צרפת

 ההיצע באולם התצוגה הוא רב ומתאים לכל סגנון ושימוש. ב-LIGHT HOUSE אנחנו דואגים לתמיכה מקצועית ותכנון תאורה בשטח.

תאורה נכונה בבית בגינה או בחצר תיצור אווירה ודינמיקה בשטח המואר. יעוץ מקצועי בלייט האוס יעשה את כל ההבדל עבורכם כאן תוכלו להבליט,לטשטש,לעורר או להרגיע כל חלל או שטח.

 

סוגי תאורת חוץ 

תאורת צמחיה, תאורה לפרגולה גופים מוגנים מים אלה הם רק חלק ממגוון האלמנטים העכשויים להאיר את חצר הבית שלכם ב- LIGHT HOUSE פיתחנו מגוון גופי תאורה לחוץ המותאמים לתנאי מזג האוויר והלחות. מעבר לאיכות והשימוש הספציפי מדובר במוצרים דקורטיבים ומותאמים לתליה על קיר מתחת לסוכך, או על קורת הפרגולה שלכם וכמובן בחצר. 

תאורת הפרגולה שלכם דורשת התערבות מקצועית. יישום גופי תאורה שונים בפרגולה תצריך מכם התחשבות בכמה בפרמטרים: החל מגודל הפרגולה דרך החומר ממנו היא עשויה אלומיניום /עץ וכו׳ וכלה במיקום הנכון שימקסם את תאורת השטח הרצוי ונראות הפרגולה 

לכן התייעצו עם המומחים שלנו ב- LIGHT HOUSE  לגבי גופי תאורה נכונים עבורכם ונשמח להמליץ ולעזור בהתאמת הסגנון ,העיצוב,והצבע.

 

גלריית השראה